Sales & New Business Dep - Fabrica Flash

Fabrica Flash

Publishing / Print / Custom Publishing

Candidatul ideal:

• Creativ si original
• Capabil de exprimare verbala cursiva, vocabular bogat
• Capacitate de a grupa sau categoriza lucruri, informatii
• Atentie selectiva, concentrata, dar si distributiva
• Capacitati persuasive
• Echilibru emotional
• Responsabilitate personala
• Capacitate de planificare si organizare
• Capacitate de integrare în mediile de lucru
• Spirit de echipa

Responsabilitati si beneficii:

• coordonarea echipei de vanzari si client service, analiza pietei de print si identificarea clientilor
• incheierea de parteneriate
• supervizarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte etc.)
• implementarea campaniilor de marketing
• analiza produselor si serviciilor existente ale organizatiei, in vederea propunerilor constructive pentru ridicarea calitatii acestora si pentru diversificarea lor
• documentarea continua despre produsele oferite de concurenta si despre modul in care pot fi extinse si optimizate serviciile si produsele organizatiei
• proiectarea de chestionare pentru studiul pietei, efectuarea culegerii de date si a prelucrarii statistice consecutive aplicarii lor, redactarea raportului de studiu al pietei
• monitorizarea si evaluarea campaniilor de comunicare

Descrierea companiei:

În urmă cu 17 ani ne-am propus să oferim clienţilor soluţii de înaltă calitate în domeniul producţiei publicitare. Întotdeauna la timp. Pentru aceasta am investit în tehnologii de ultimă generaţie. Dar, cel mai important, am investit în oameni. Am cooptat în echipa Flash cei mai buni profesioniști din domeniu. Iar performanţele se văd în fiecare proiect pe care îl livrăm clienţilor.
În fiecare zi :)